zámecký hotel

Architektura těchto hotelů připomíná zámky anebo to jsou přímo zámecké hotely. Jejich design je zasazen do zámeckého prostředí, které v ženách může evokovat pocit princezen a zámeckých paní. Většina z těchto hotelů nabízí nepřeberné množství lázeňských a wellness procedur. Pokud byste chtěli mít do konce života unikátní zážitek, rozhodně doporučujeme vybírat z kategorie zámeckých hotelů.


historický hotel

Většinou se jejich architektura podobá hradu nebo tvrzi anebo to jsou tvrze a hrady předělané na hotely. Tato kategorie je rozhodně zajímavá tím, že jste ubytování přímo na hradě, který většinou prošel jen drobnými úpravami a zaujmou Vás zde klenuté stropy a historická architektura, která je v dokonalém souladu s moderními technologiemi.


horský hotel

Architektonicky zasazený do přírody, tak aby ji nijak nenarušoval. Chvíle příjemně strávené v přírodě. Ti z Vás, kteří milují přírodu a rádi objevují různé kouty země a jejich odpočinek je zařazený spíše v kategorii aktivní, máme v nabídce několik horských hotelů, které můžete navštívit, jak v zimě, kdy nazujete lyžáky, tak v létě, kdy je vyměníte za pohorky.


vila

V kategorii Vila, najdete hotely, jimž byla předlouhou právě vila a proto v nich najdete méně pokojů a více soukromí. Ideální volba pro ty z Vás, kteří mají radši menší a útulnější prostoty. Tím samozřejmě nechceme tvrdit, že v této kategorii nenajdete větší pokoje a apartmány. Jen jsou více privátní.


designový hotel

Interiér hotelů je specifická tím, že jsou laděny do nějakého téma. Může se jednat o naprosto jakékoli téma, od Asie po hudební styly. Věříme, že tato kategorie zahrnuje hned několik výjimečných hotelů, které budete chtít navštívit.


rodinný hotel

Jak už samotný název kategorie napovídá, jsou to hotely, přizpůsobeny pro rodinu. Ať už máte dítě jedno nebo tři, zde Vás přivítají s otevřenou náručí a zaslouží se o největší pohodlí Vás a Vaší celé rodiny.


moderní hotel

Architektura moderních hotelů vyniká svým minimalistickým, moderním a vkusným designem. Vše je sladěno do nejmenšího detailu, tak aby to krásně ladilo s celkovou atmosférou. Hotely této kategorie Vás jednoduše okouzlí. Věříme, že se budete chtít do těchto míst vracet.